مشاوره و اجرای شبکه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مزایای استفاده از شبکه

امروزه اهمیت شبکه های رایانه بر هیچ کس پوشیده نیست . با توجه به مزیت های مختلف آنها (کاهش هزینه ، صرفه جویی در وقت ، استفاده مشترک از منابع، حذف محدودیت های جغرافیایی و …) ، شاهد پیشرفت روزافزون این شاخه علمی می شویم .

چرا پشتیبانی شبکه مهم است ؟

شبکه کامپیوتری شما ستون فقرات فناوری اطلاعات  و ارتباطات شما است که ارتباط همه دستگاه ها را ممکن می سازد . این ساختار شامل سرورها، رایانه ها، سوئیچ ها، چاپگرها و روترها است هر یک از این دستگاه ها می توانند دچار خطا یا مشکل شوند  و کسب و کار مهم شما با قطع کامل یا جزئی روبرو شود و بهره وری از بین برود. پشتیبانی شبکه ایرانا با طراحی شبکه پرسرعت، دسترسی سریع شما را به سرورهای داخلی و نیز محیط اینترنت پرسرعت میسر ساخته و سلامت و امنیت شبکه را تضمین می کند.

پشتیبانی شبکه(پیشگیری بهتر از درمان)

همان طور که بنجامین فرانکلین می گوید : ” an ounce of prevention is worth a pound of cure ” (ارزش یک اونس پیشگیری، بیشتر از یک پوند درمان است) در نتیجه تعمیر و نگهداری منظم شبکه های کامپیوتری ضروری است، پشتیبانی شبکه می تواند با دریافت  گزارش خرابی سیستم و اختلالات تجهیزات، با روشی پیشگیرانه که شامل نظارت و چک کردن منظم سیستم، تجهیزات و تعمیر و نگهداری منظم، احتمال مشکلات جدی و هزینه ها را به حداقل برساند.

اتصال به اینترنت

در حال حاضر داشتن یک ارتباط بی نظیر و سریع به اینترنت برای کسب و کار ضروری است.
شرکت ارتباطات ایرانا با تجربه بالا و داشتن نمایندگی های (TD-LTE  مبین نت ADSL آسیاتک وایرلس اشتراکی آسیاتک و فیبر نوری مخابرات)  می تواند طیف گسترده ای از گزینه های اتصال به اینترنت را ارائه دهد.
بهترین راهکارهای مدیریت اینترنت در راستای کنترل مصرف را با درنظر گرفتن زیرساخت شما پیشنهاد داریم.

امنیت شبکه

به تمامی اعمال پیشگیرانه که جهت حفاظت اطلاعات شبکه سرور و سیستم ها در برابر حملات انجام میشود، امنیت شبکه می گویند. این اقدامات از لایه یک OSI تا لایه های بالایی دیگر صورت میگیرد. لازم به ذکر است که معمولا بسیاری از روشهای تامین امنیت توسط رول ها (Roles) صورت می گیرد. به واسطه امنیت شبکه و راهکار های آن نفوذ تهدیدات امنیت شبکه هکرها، باج افزارها، حملات سایبری، پیشگیری می شود. اینترنت، نرم افزار ها و سیستم عامل مورد استفاده شرکت، وب سایت ، دیتا سنتر، ارائه دهنده اینترنت، کامپیوتر های شبکه، داده ها و اطلاعات حساس، کارمندان، و عوامل سخت افزاری که وجود آسیب پذیری در هر کدام از این موارد امنیت شبکه یک سازمان را تهدید می کند. ضعف امنیتی هر کدام از اجزای شبکه می تواند باعث نفوذ و خرابکاری در شبکه شود.

مشاوره خرید تجهیزات شبکه

تهیه و خرید تکنولوژی می تواند یک کار پیچیده باشد و در بسیاری موارد احتیاج به مشاوره فنی ضرورت دارد. از کجا می توان بهترین قیمت را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دریافت کرد؟ چه نوع گارانتی لازم دارید؟ کدام تولیدکنندگان پشت محصولات خود ایستاده اند؟ در طول سال ها تجربه، شرکت ارتباطات شبکه ایرانا با استفاده از انواع محصولات مختلف، با شرکت های پیشرو در این صنعت همکاری می کنیم. در این مسیر می توانیم کاستی ها و مشکلات زیر ساختی را شناسایی کرده و توصیه هایی در مورد چگونگی حل و فصل آن ها ارائه دهیم.

کنترل دسترسی

مدیران شبکه با ایجاد سطوح مختلف دسترسی برای کاربران مختلف سازمان از دسترسی هکر های به سطوح بالایی شبکه جلوگیری می کنند

نصب آنتی ویروس قوی
نصب انتی ویروس های قوی خود در بستن راه های نفوذ هکر ها بسیار موثر بوده چرا که ترافیک های موجود را بررسی و در صورت مشاهده فایلی آلوده یا از بین برده و یا به موقع به اطلاع مدیران شبکه می رساند

بکاپ گیری به صورت دوره ای و منظم و رمزنگاری آن باعث جلوگیری از دسترسی به اطلاعات و یا بازگردانی اطلاعات در سریع ترین زمان ممکن را به وجود می آورد

نصب دستگاه های فایروال و یا استفاده از فایروال های نرم افزاری نیز در بستن راه های نفوذ هکر ها بسیار موثر می باشد

کانفیگ تجهیزات شبکه

کانفیگ کلیه تجهیزات Manageable در شبکه نظیر انواع سوئیچ، روتر، فایروال
ارائه کلیه خدمات لایه دو شبکه با تجهیزات سیسکو
کانفیگ VALN, VTP, Port Security, STP, Access List, Ether Channel در سوئیچ های سیسکو
 کانفیگ کلیه تجهیزات میکروتیک نظیر انواع سوئیچ، روتر و رادیو وایرلس های میکروتیک

زیرساخت شبکه

 کلیه خدمات مربوط به ترانکینگ و کابل کشی شبکه

 لیبل گذاری Node های شبکه
نصب و آرایش پچ پنل
 مرتب سازی اتاق سرور، نصب و آرایش رک

ارتباط بین شعب

برقراری ارتباط بین شعب به صورت Point to Point از طریق رادیو وایرلس های میکروتیک

 برقراری ارتباط بین شعب از طریق MPLS مخابرات با تجهیزات میکروتیک

برقراری ارتباط بین شعب از طریق اینترنت با تجهیزات میکروتیک

ارائه تجهیزات شبکه

 تهیه و ارائه کلیه تجهیزات شبکه شامل انواع سرور، انواع سوئیچ و روتر
 ارائه کامپیوترهای شخصی، لپ تاپ، سیستم های All on One
 ارائه انواع رک دیواری و ایستاده
نصب و اجرای انواع شبکه های سیمی و بیسیم

عقد قرارداد پشتیبانی نگهداری شبکه های کامپیوتری با شرکت ها و سازمان ها

فروش، نصب و اجرای سیستم های نظارت تصویری  ( دوربین های  مداربسته )

فروش و نصب سانترال